Traverten Tezgah ve Lavabo

traverten tezgah lavabo
traverten tezgah lavabo

Traverten tezgâhları evde en çok dış mekanlarda kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Bu sebeple piknik, oturma alanlarındaki tezgâhı seçimi oldukça önemlidir. Yani kaliteli malzemeden yapılmayan tezgâhları sonradan oldukça sorun çıkarır ve sürekli yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeple size önerimiz traverten  tezgâhı olacaktır.

Traverten malzemesi incelendiği vakit birçok avantajının olduğu görülmektedir. O avantajlardan bazılarını sıralamak gerekirse;

  • Yapısı gereği en dayanıklı malzemelerden bir tanesidir. Öyle ki traverten maddeler uzun süre ilk günkü formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.
  • Bakım onarım istemediği gibi aynı zamanda temizliği de minimum seviyede ister. traverten tezgâhı gibi sürekli temizlik isteyen bir aksesuarı düşündüğümüz vakit de bu özellik sizin temizlikten tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
  • Traverten tezgâhları gibi ıslaklığa maruz kalan zeminler için en iyi alternatiflerden bir tanesi travertendir.

Tüm bu avantajları düşündüğümüz vakit tezgâhı yaptırma gibi bir düşünceniz varsa bize ulaşarak tezgahınızı traverten şekilde yaptırabilirsiniz. Bu üstte saymış olduğumuz avantajların yanında traverten tezgahlarının dekoratif açıdan da birçok avantajı bulunmaktadır. Öyle ki bizde geleneksel traverten renklerinin yanı sıra birçok farklı renkte malzeme bulunmaktadır. Bu da mevcut mutfağınızın ve evinizin dekoruna uyacak renkleri bizle bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Dilerseniz evinizin diğer aksesuarları ve uygulamalını da ustalarımız başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Aynı zamanda tüm kesim biçimlerine ve yüzey bitirme uygulamalarına hâkim olduğumuz için bizde tam 54 farklı çeşit traverten modeli yer almaktadır. Mutfağınıza yakışacağını düşündüğünüz modeli bu modeller arasından seçebilirsiniz. Size bu kadar farklı seçenek sunacak firma çok azdır. Biz bu malzemeleri Türkiye’nin dört bir yanından getirdiğimiz için doğal olarak alternatifleriniz de çok olmaktadır.

Fiyat konusuna gelecek olursak metrekare üzerinden fiyatlama yapmaktayız. Metrekare fiyatları genel olarak 55-75 lira arasında değişmektedir. Bu değişkenlikte kullanılan malzemenin farklılığı gibi unsurlar oldukça önemlidir. Totalde fiyatlama yaparken toplam metraj, kalınlık gibi diğer unsurlara da bakmaktayız. Tezgâh lavabo arası traverten uygulaması yapmanız durumunda tezgâh lavabonuz çok daha şık bir görünüme ulaşacaktır. Bu ve diğer tüm detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Traverten Lavabo

traverten lavabo
traverten lavabo

Lavabolar evimizde sürekli değiştirdiğimiz yerlerden bir tanesidir. Çünkü sürekli ıslak zemine maruz kaldıkları için aşınma oluşur ve bu da lavaboların görüntüsünü olumsuz yönde etkiler. Bunun için kaliteli malzeme tercihinde bulunmalısınız. Bu malzemelerden bir tanesi de şüphesiz ki traverten olacaktır. Traverten yapı gereği ıslak zemine müsait olduğu için bu tarz sorunların en aza indirgemektedir.

Bizler firma olarak kaliteye öncelik vermekteyiz. Zaten Türkiye de traverten malzeme konusunda oldukça zengin bir ülkedir. Firma olarak başta Denizli olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasından travertenleri hammadde olarak getirmekteyiz. Bu malzemeleri de sonrasında ustalarımız en ince ayrıntısına kadar düzenlerler ve bu şekilde de birçok model firmamızın bünyesinde bulunur.

Ustalarımız birçok kesim yöntemi ve yüzey bitirme yöntemlerini uygulamaktadır. Bu da travertenlerin daha çeşitli olmasını sağlar. Aynı zamanda lavabonuza istediğiniz şekli de vermekteyiz. Lavabonuz küçük ya da büyük olsun ustalarımız için fark etmez. Her türlü lavaboda ustalarımız çalışabilir. Traverten yapısı gereği buna oldukça müsaittir.

Bir diğer konu da renk konusudur. Kişiler dekoratif açıdan lavaboların evlerine tam uyumlu şekilde olmasını isterler. Fakat birçok firma bu konuda talebi karşılayacak düzeyde değildir. Bu durum bizde tamamen farklıdır. Firmamız birçok yerden traverten malzemeyi getirdiği için olabilecek tüm renklerin bizde mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede de dekoratif olarak da şık bir görüntü oluşacaktır. Aynı zamanda travertenin zaten doğal bir görüntüsü olduğu için duruşu da oldukça şıktır.

Traverten banyo lavabosu firmamıza en çok gelen taleplerden bir tanesidir. Çünkü lavabolar genel olarak sürekli bakım istediği ve sürekli onarımı yapıldığı için insanlar belirli bir süreden sonra sıkılıp yeni bir lavabo yaptırmak isterler bu da oldukça doğaldır. Biz sizin lavabonuzu traverten bir şekilde yaparsak uzun bir süre boyunca aynı lavaboyu kullanacağınıza garanti verebiliriz. Hem traverten malzemenin kendi kalitesi hem ustalarımızın bu iş konusunda işinin ehli kişiler olması bir araya gelince ortaya başarılı sonuçlar çıkmakta ve oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız.

Bej, gri, koyu renk ve bu renklerin tonlarının hemen hemen hepsi traverten banyo lavabosu ve diğer lavabolar için tamamen uyumludur. Bu sebeple renk konusunda herhangi bir düşünceniz olmasın. İster oval şekilde isterse farklı çeşitte lavabolarınızı kısa bir sürede yapmaktayız şekil konusunda da aklınızda soru işareti kalmasına gerek yok.

Traverten lavaboyla birlikte dilerseniz banyonuzun zemin kaplaması ve diğer aksesuarlarını da bizim aracılığımızla yenileyebilir ya da yaptırabilirsiniz. Firmamız geniş bir çalışma prensibine sahiptir. Öyle ki zemin kaplama, cephe ve duvar kaplama gibi kaplama tarzı işlemleri uzun süredir yapmaktayız. Bunun dışında basamak merdiven, masa sehpa tarzı diğer uygulamalar yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kurna, çeşme, fıskiye, şömine ve diğer birçok aksesuarı da yapmaktayız. Bu uygulama ve aksesuarların hepsi firmamız tarafından traverten şekilde yapılmaktadır. Yeni bir eve geçiyorsanız ya da evinizi tamamen yenileme gibi bir düşünceniz varsa traverten uygulamaları kaçırmamanızı öneririz. Çünkü bu uygulamalar çok daha dayanıklı ve dekoratiftir. Çoğu kişi bunun farkına vardı ve artık birçok kişi traverten uygulamaları ve aksesuarları evlerinde, iş yerlerinde tercih etmektedir.

Traverten Lavabo Fiyat

Traverten bakımından zengin bir ülke olduğumuz için fiyat konusunda traverten birçok malzemeye göre uygun fiyattadır. Bu uygun fiyata rağmen birçok malzemeden çok daha kaliteli olduğunu belirtelim ve biz de firma olarak en kaliteli traverten malzemelerini uygulamaya özen göstermekteyiz.

Traverten lavabo fiyatlarına gelecek olursak da net bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Metrekare, metre tül, kullanılan traverten cinsi, kalınlık, ebat tüm bu konular fiyatlar bir hayli etkilemektedir. Fakat size sunacağımız fiyatların sektör ortalamasına göre çok uygun olacağına emin olabilirsiniz. Bizim için öncelik müşterinin memnun olması bu sebeple yüksek bir fiyatlama modeline gitmekten firma olarak kaçınmaktayız.

Sadece traverten lavabolarda değil yukarıda saymış olduğumuz fiyatlama modeli tüm traverten yapılar için aşağı yukarı aynıdır. Metrekare fiyatı vermek gerekirse 55-75 lira arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Fakat siz yine de daha iyi bir fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bize vereceğiniz bilgiler ışığında size daha net bir fiyat sunacağız ve bizimle çalışmak isterseniz en kısa sürede talebinizi gerçekleştireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.