Yeşil Granit Fiyatları ve Yeşil Granit Çeşitleri


Granit, dayanıklılığı ile öne çıkan bir doğal taş çeşididir. İçerisinde feldspat ve kuvars başta olmak üzere çeşitli mineraller bulunur. Bu minerallerin yoğunluklarına ve miktarlarına göre de yeşil, pembe, beyaz gibi çeşitli renk ve dokularda karşınıza çıkar. Granüllerden oluşan görüntüsü ve doğallığı çağrıştıran dokusu ile yeşil granit, bu alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu doğal taş şık ve estetik görüntüsü ile yaşam alanlarınızı canlandırır. Aşınmalara direnç göstermesi, çizilmelere karşı uzun süre kendisini koruyabilmesi, estetik ve şık bir görüntüye sahip olması, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı olması gibi yönleri ile de oldukça fonksiyoneldir.

Yeşil Granit Fiyatları

Yeşil ve beyaz granit fiyatları her bütçeye hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahiptir. Fiyatlar aynı zamanda ebat, ölçü ve kalınlık gibi çeşitli özelliklere göre de farklılık gösterir. Ürünlerin fiyatları hesaplanırken yeşil granit çeşitleri ve işçilik değeri de göz önünde bulundurulur. Sizler de sahip olmak istediğiniz ürüne Granicies üzerinden ulaşabilir, yeşil granit fiyatları le ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Yeşil Granit Çeşitleri

Doğanın gücünü evlerinizde ve kullanım alanlarınızda yaşamanıza yardımcı olan yeşil granit çeşitleri Verde Marinace, Verde Bahia Granit, Baltic Green Granit, Verde Sea, Azul Platino Granit gibi farklı isimler alır.

Verde Marinace Granit, Brezilya’dan ithal edilir ve renkli taşlarla dolu bir nehir dibi görüntüsüne sahiptir. Bu ürünü tezgah ve lavabo başlıca olmak üzere pek çok alanda kullanabilirsiniz. Verde Sea Granit, yeşilin en doğal tonunu sizlerle buluşturur ve yaşam alanlarınızda adeta bir deniz esintisi yaratır. Bu ürün de Brezilya’dan ithal granitler kategorisinde yer alır ve bina cephe kaplaması, yer döşemesi, merdiven gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir.

Verde Kiwi Granit, cep dostu fiyatları ile her bütçeye hitap eden yerli granit çeşidi aynı zamanda yerli ürünler arasında yer alır. Sakin dokusu ile mutfak, banyo alanları başlıca olmak üzere pek çok alanda şık görünümünüzü bu ürün ile tamamlayabilirsiniz. Premium segment katerosinde yer alan ürün, en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Balaban Green Granit, yerli kategorisinde yer alır ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çeker. Bu ürün zemin ve cephe döşeme, merdiven ve basamak, masa ve sehpa gibi pek çok alanda kullanılabilir. Merak ettiğiniz yeşil granit çeşitleri listesine Granicies kalitesi ile kolaylıkla ulaşabilir, detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeşil Granit Kullanım Alanları

Dayanıklılığı ve sağlamlığı ile öne çıkan yeşil ve siyah granit, eski çağlardan beri pek çok alanda kullanılır. Sağladığı hoş görüntü ve dokusundaki canlılık ile dahil olduğu alanların bambaşka bir havaya bürünmesine yardımcı olan yeşil granit ise dış mekan kaplamasından merdiven ve mezar gibi alanlara dek pek çok yerde tercih edilir. Mutfağınızda canlı ve renkli bir görüntüye kavuşmak istiyorsanız yeşil granit çeşitleri ve ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Tezgah ve lavabo için de kullanabileceğiniz bu ürünler, mutfak dekorasyonuyla da uyum sağlar. Banyo, hamam ve SPA merkezlerinde de suyun doğasını ve saflığını çağrıştırmasının yanı sıra, desenleri ile de sıklıkla tercih edilir. Ayrıca, zemin döşemesi ve cephe kaplaması alanlarında da öne çıkan ürünler arasında yer alır. Bu ürünleri ev, iş yeri, ofis gibi alanlarınızda; dış ve iç mekanlarınızda güvenle tercih edebilirsiniz. Yeşil granit fiyatları, kullanım alanları ve çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgiyi Granicies online sitesinden ve fabrika satış mağazalarından elde edebilir, iletişim sayfası yardımı ile tüm sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yeşil Granit Blok

Popüler doğal taş ürünleri arasında yer alan yeşil granit blok ürünleri hem şık görünümü hem de kalitesi ile tüm gereksiniminize karşılık verecektir. Özellikle Hindistan özelinde yoğun bir üretim sürecine şahitlik eden yeşil granit taşlar ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. İç ve dış dekorasyonların yanı sıra bina cepheleri ve benzeri birçok yapı ve alanda kullanılmaktadır. İçeriğindeki anti bakteriyel özellikler ve hijyenik yapısı ile her müşteri için benzersiz bir tercih olacaktır.

Yeşil granitlerin kesilme, cilalanma ve farklı kullanım yöntemlerine uygunluğu sebebiyle mermer benzeri birçok taşın sertliğinden muaf bir seçenek olduğu bilinmektedir. Döşemeler ve merdiven basamaklarında düşük maliyetlerle rahatlıkla tercih edilebilecek bu ürünlerin ev ofis ve kamu binalarında ekstra bir değer sunması kaçınılmazdır. Pratik ve hızlı bir şekilde kesim işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve yapı projelerinizi kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yeşil Granit Blok Fiyatları

Kaliteli yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan yeşil granit blok fiyatları ile ilgili olarak firmamıza ulaşabilir ve her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Güncel doğal taş piyasasındaki fiyat ve avantajlı yaptırımlardan haberdar olabilirsiniz. Kesin bir ücret belirleyebilmek adına ekibimizin her müşteriye karşı disiplinli bir değerlendirme süreci yürüttüğü bilinmektedir. Yeşil granit blok fiyatlarına dair satın alınacak ürünün miktarı, ölçüleri ve müşteri detayları göz önünde bulundurulmakta ve bu doğrultuda bilgilendirme gerçekleşmektedir.