Yeşil Mermer Çeşitleri ve Fiyatları

Bej Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.


İyileştirici doğası, doğanın en güzel yapısı, fikirlerin aydınlığa kavuştuğu, zihin açan yeşil granit modellerimiz ile sizlerde yapılarınıza doğanın güzelliğini kazandırın. Bu özel tür granit ürünleri, Granices farkı ve kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Doğal renk skalası hiçbir ressamın ulaşamayacağı güzellikte doğa tarafından sizlere sunuluyor. Elbette bu özel hammaddeye son halini veren, uzman tasarım kadromuz çünkü bizler katma değer ürünler üretiyoruz. Dayanıklı, uzun ömürlü, hijyenik, canlandırıcı özelliği olan granitleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. On altı yılın verdiği tecrübe ve deneyimle, her gün gelişmeye devam ediyoruz. Bugün dünyanın pek çok farklı noktasına ihracat yapıyor, ihracata ek olarak güzel ülkemizin halkına en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Yeşil Granit Ocakları

Hammadde olarak ülkemizde bulunmayan bir güzellik, yeşil rengi granitler fakat biz dünyayla ve ülkemizle bu özel türü buluşturmak adına ar-ge çalıştırmaları yürüttük. Dünyanın farklı noktalarında yer alan birinci sınıf kaliteye sahip hammaddeyi ülkemize ithal ettik. Geniş ölçümlü fabrikalarımızda deneyimli kadromuz, uzman tasarım ekibimizle bu hammaddeye son halini verdik bu sayede en özel yeşil rengi granit modellerimizi hem sizlerle hem de yurt dışında yaşayan müşterilerimizle buluşturma şansına sahip olduk. Sunduğumuz üstün kalite sayesinde dünya pazarında ve ülkemizde güzel bir yer edinmeyi başardık. Sizlerde en doğru hizmeti almak, en uygun çözümler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Yeşil Granit Çeşitleri

Doğanın iyileştirici gücü evinizle, iş yerinizle, ofisinizle ve yapılarınızla buluşuyor. En özel yeşil granit çeşitleri Granices farkıyla istediğiniz anda, istediğiniz mekânda, bizler her zaman müşterilerimiz için en uygun çözümleri üretiyoruz. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yeşil granit çeşitleri ise şu şekildedir:

 • Verde Sea Granit: Denizin esintisi, yeşilin en saf, en farklı hali, doğal granit karakteristik özellikleri korunarak müşterilerimizle buluşturduğumuz harika ürünümüz.
 • Verde Kiwi Granit: Yeşilin farklı tonlarının dalgalandığı, aydınlığın en güzel formülü, Premium segment ürün gruplarımızın içinde en çok tercih edilen ürünümüz.
 • Balaban Green Granit: Tasarım harikası, içselleştirilecek kadar güzel, en doğru tercihi yapmak isteyen müşterilerimiz için önerdiğimiz ürün çeşitti.
 • Azul Platino Granit: Yeşilin aydınlatıcı doğasının gerilere saklandığı, karanlık görünümde olan gücün sembolü, en kasvetli doğal güzellik olan ürünümüz.

Grances olarak sunduklarımız bunlarla sınırlı değil. Ufak bir gezinti ile çok daha fazla model, çeşit keşfedebilirsiniz. Hadi ayrıcalıklı güzelliklerimiz ile mekanlarınızı aydınlatın.

Yeşil Granit Kullanım Alanları

Doğanın saflığı, güzelliği yeşil rengi granit modellerinde hayat buluyor. Bu yüzden pek çok sektör bu güzellikten faydalanarak müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Sizlerde evinizde, iş yerlerinizde, ofisinizde ya da yapılarınızda bu güzelliği tercih etmek isterseniz bize ulaşın. Yaygın olarak kullanım alanları ise şu şekildedir:

 • Hamamlar,
 • Spa Merkezleri,
 • Saunalar,
 • Banyolar,
 • Mezarlar,
 • Sehpalar,
 • Masalar

Zemin döşeme, cephe kaplama alanlarında da en çok tercih edilen modellerimiz bu ürün grubuna aittir. Sizlerde en doğru tercihi yapmak için bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hadi hemen arayın, avantaj dolu Granices dünyasına bir adım atın.

Yeşil Granit Fiyatları

Avantajlı fiyatlar Granices kalitesi ile birlikte sizlerle. Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin %100 memnuiyetini kazanıyoruz çünkü bizler sipariş öncesi, sipariş sırasında ve sipariş sonrası sorularınıza ve isteklerinize anında yanıt veriyoruz. Tüm bu avantajların yararlanıp yeşil granit fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız şimdi bizi arayın.