Yeşil Mermer Çeşitleri ve Fiyatları

Bej Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.


Uyumun ve ahengin en güzel tonları yeşil mermer modelleri evinizle, ofisinizle, yapılarınızla buluşuyor. En çok hoşunuza giden tonları seçtikten sonra o modellerimizi kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş özel ürünlerimiz ile güzelliği yakalayabilirsiniz. Her zaman en iyisini sunmayı marka olarak kendimize görev edindik, bizler yalnızca size sunabildiğimiz kaliteli hizmet kadar var olabileceğimizi biliyoruz bu yüzden her zaman en iyisine Granices kalitesi ve güvencesi ile ulaşıyorsunuz. Bizimle tanışmamış müşterilerimiz için harika fırsatlarımız var. Fırsatlarımız hakkında detaylı bilgi almak, sunduğumuz hizmetleri keşfetmek ve size sağladığımız kolaylıkları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden yeşilin en güzel tonları ile dekoratif zevkinizi tamamlayın.

Yeşil Mermer Fabrikaları

Son teknoloji fabrikalarımız da yeşil rengi mermer hammaddesini en iyi şekilde, son teknoloji araçlarımız yardımıyla işliyoruz. Dizayn ekibimiz mermerimize son haline veriyor ve birçok farklı dekoratif ürün oluşuyor. Elbette tüm bu işlemler sürürken mermerin doğallığını ve karakteristik yapısını bozmuyoruz. Bu sayede birinci sınıf kalite de özel ürünler üretiyor ve siz değerli müşterilerimizle bu ürünleri buluşturuyoruz. Ülkemizin en kaliteli yeşil mermer ocakları şu şekildedir:

 • Safranbolu
 • Uşak
 • Karapınar
 • Elazığ
 • İzmir

Başta olmak üzere en kaliteli ocaklardan aldığımız hammaddeyi işeleyerek sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz her bir ürün yüksek kalite standartlarına sahip tescili ürünlerdir. Sizlere pürüzsüz bir deneyim sunarlar. Bu sayede dekorasyon zevkinizin eksik parçasını tamamlamak adına kullanabileceğiniz en özel seçkiyi siz değerli müşterilerimize sunma şansını elde ediyoruz. Hadi çok daha fazlasını keşfedin. Bizleri arayarak uygun fiyat avantajından, fırsatlardan yararlanın ve daha fazla bilgi alın.

Yeşil Mermer Çeşitleri

En özel yeşil mermer çeşitleri Granices kalitesi ve güvencesi ile sizlerle. Yarattığımız bu destansı farkla mermer sektörüne yön veriyor olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız işlemlerin sonucunda saf, nitelikli, kaliteli, fark yaratan ürünleri sizlere sunuyoruz. Evinizi, ofisiniz, iş yerinizi ve yapıları aydınlığa kavuşturan, dekoratif zevkinizi tamamlayıcı nitelikte ürünlerimizi keşfederek sizde mükemmelliği elde edin. En çok tercih edilen yeşil mermer ürünlerimiz şu şekildedir:

 • Eflani Safranbolu: Özel karakteristik yapısıyla, farklı deneyimin en gizli anahtarıdır.
 • Rustik: Rustik dekorasyonunuzu tamamlayıcı mermer modelimiz olarak sizlerin zevkine sunulmuştur.
 • Teos: Yeşilin en özel tonları, damarlı yapılı mermer modeli, etkileyici bir görünümün anahtarı olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
 • Uşak: Yeşil rengi mermer modelimiz, yeşilin en güzel tonlarını içinde barındırır. Aynı zamanda saf güzelliğin temsili niteliğindedir.

Elbette siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çeşitler bunlarla sınırlı değildir. Çok daha fazlasını en kısa zamanda güncelleyeceğiz. Sizlere her zaman en iyi modelleri, en farklı tasarımları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden bizleri sosyal medya üzerinde takip etmeyi unutmayın. Sunduğumuz özel fırsatlardan, uygun fiyat avantajlarından haberdar olun.

Yeşil Mermer Kullanım Alanları

En dekoratif model olarak tercih edilmesi sebebiyle en çok kullanım alanına sahip mermer çeşidi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet eden yeşil rengi ürünlerimizin detaylarını keşfedin. Tüm bu bağlam da yeşil mermer rengi modellerin kullanım alanları şu şekildedir:

 • Masalar
 • Merdiven Basamakları
 • Sehpalar
 • Tezgahlar
 • Banyolar
 • Lavabolar
 • Evler
 • Ofisler

Elbette kullanım alanları sadece bunlarla sınırlı değildir. Bizler, siz değerli müşterilerimize özel sunduğumuz hizmetler dahilinde istediğiniz şekilde uygulamalar yapıyoruz. Bu uygulamalar bağlamında döşemelerde, cephe kaplamalarda ve zemin döşemelerinde çokça kullanıyoruz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden sizler de Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışın. Hemen bizlerle iletişime geçin uzman kadromuz sizlere en detaylı şekilde bilgi versin.

Yeşil Mermer Fiyatları

Ürün çeşitliliği, kullanım alanları, dekoratif görünümü sebebiyle çok tercih edilen yeşil rengi mermer ürünlerimizin fiyatları oldukça geniş bir ölçütte dağılmıştır. Elbette tüm bu kullanım alanları, çeşitlerine rağmen bizler her zaman 1. Sınıf kalite de ürünlerle sizleri buluşturuyoruz çünkü biz biliyoruz ki bizi tercih eden müşterilerimiz her zaman en iyisini hak eder. Sunduğumuz kaliteli ürünlere rağmen her zaman uygun fiyat avantajı sunuyoruz çünkü eksik parçaları tamamlamanıza önem gösteriyoruz. Yeşil rengi mermer çeşitlerinde metre kare başı 55 TL’den başlayan 200 TL’ye kadar çıkan fiyatlara sahibiz. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi ve avantajlar için hemen iletişime geçin.